A Nagykátai Járási Ügyészség gyorsított eljárásban állítja bíróság elé azt a két férfit, akik
egy autó ablakából gumilövedékkel lövöldöztek Nagykáta és Tápióbicske utcáin.
A bűnügy vádlottjai 2019 áprilisában Tápióbicske és Nagykáta között autóztak.
Duguláselhárítás Abony 30/906-5547
7000 forintól!
Duguláselhárítás bontás nélkül garanciával ,hétvégén és ünnepnap is 0-24 óráig. Lakosságnak és közületeknek egyaránt! Sok éves tapasztalat,modern géppark . Hibabejelentés követően a munkavégzés, hibaelhárítás akár azonnal!
veroniq - 2019.05.17. 09:31
Két szolnoki férfi a gyanú szerint olyan céghálózatot működtetett, amely - főként internetes csalásokból származó - pénzeket legalizált, illetve tüntetett el. A pénzmosáshoz több száz, akár több ezer bel- és külföldi bankszámlát használtak, az okozott kár több százmillió forint lehet - közölte a rendőrség.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) Vagyon-visszaszerzési Hivatala üzletszerűen, bűnszervezetben elkövetett pénzmosás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást az ügyben.
Rovatunk támogatója a JANIK Autósiskola.- Épülő útszakasz szalagkorlátjának ütközött egy személygépkocsi 2019.05.14.-én keddre virradóra a 4-es főút 69-es kilométerénél, Cegléd közelében.
Kigyulladt egy családi házzal egybeépített melléképület tetőszerkezete,2019.05.13.-án hétfőn délután Törtelen, az Árpád úton. A tűzoltók kiérkezésekor a melléképület két helyisége is égett már, személyi sérülés nem történt.
A német tulajdonú Infineon Technologies vállalatcsoport 32 milliárd forintos beruházást hajt végre ceglédi gyárában.
veroniq - 2019.05.15. 13:17
Rovatunk támogatója a JANIK Autósiskola- Vádat emeltek egy sofőr ellen, aki Cegléden részegen egy körforgalomban felborult az általa vezetett busszal. A balesetben 17 utas sérült meg.
A sofőr a 311. számú főúton Tápiószőlős irányából Cegléd felé haladt. A buszon huszan utaztak.
A férfi részegen vezette a buszt, ráadásul 60 helyett 90-nel ment.
veroniq - 2019.05.07. 15:11
A Ceglédi Járási Ügyészség három napon belül bíróság elé állítja azt a férfit, aki bűnügyi felügyelet szabályait megszegve elvitt egy kistehergépkocsit Abonyban. Három utcát tett meg, rommá törve a járművet. A bűnügy gyanúsítottja egy ceglédi férfi, aki jelenleg bűnügyi felügyelet hatálya alatt áll.
Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények