veroniq - 2016.01.09. 13:59
Olvasónk írja: Idén is érdemes lenne meghirdetni az "Abony legrosszabb utcája" versenyt. Nálunk az Antal utcában egyik oldalon sincs járda, az úttesten pedig az elmúlt napok havazása miatt sem gyalog sem pedig kerékpárral nem lehet közlekedni. Árok sincs mindenhol ezért az úton bokáig érő víz van. Gyalog száraz lábban nem lehet kimenni a Rákóczi útig. Babakocsival sem egyszerű a közlekedés, a kerékpárt is tolni kell.
veroniq - 2016.01.09. 13:11
Befejeződött a QUAESTOR ügyfeleinek pénzeszközeire vonatkozó vizsgálat. Megállapítást nyert, hogy az ügyfelek számláin a felszámolás kezdő napját megelőzően nyilvántartott pénzeszközök maradéktalanul rendelkezésre állnak. A pénzeszközök kiadását a felszámoló megkezdte.
veroniq - 2016.01.09. 13:02
Önnek csak száz forint, nekem a megélhetés – ezzel a táblával áll ki majd minden nap Szolnokon, a Mészáros Lőrinc utca sarkára egy középkorú férfi.
Reketyei József Sándor korábban piacozott, vásározni járt, vett és eladott mindent, amiből hasznot remélt. Mára azonban a csőd szélére került, és koldulni kezdett.
veroniq - 2016.01.09. 12:59
A csillagászat történetében először észleltek a fekete lyukból – egy hirtelen energiakitöréssel együtt – megjelenő látható fényt. A felfedezés, amelyet a V404 Cygni fekete lyuk vizsgálata közben tettek, arra enged következtetni, hogy más fekete lyukakat is lehet így, akár amatőr távcsövek segítségével vizsgálni.
A kutatást a Kyotói Egyetem kutatói végezték, az erről szóló tanulmány pedig a Nature magazinban jelent meg. A munka szerint a 26 éve szunnyadó fekete lyuk 2015. június 15-én „magához tért”, és hatalmas energianyalábot bocsátott ki magából.
veroniq - 2016.01.09. 12:37
Rovatunk támogatója a JANIK Autósiskola- Közlekedjenek óvatosan! - A lejegesedett útszakaszon több esetben kellett a megye tűzoltóinak beavatkozni szombat hajnali, kora reggeli órákban. 31-es főúton Tápiószecsőnél a főút mindkét oldalán egy-egy gépkocsi több méter mély árokba csúszott. A személyautókat csak az útszakasz síkosságmentesítését követőn tudták a nagykátai hivatásos tűzoltók kivontatni. Tápiószentmárton és Cegléd között egy menetrendszerinti autóbusz csúszott árokba. Az autóbuszon pár utas tartózkodott, akik nem sérültek meg.
veroniq - 2016.01.08. 13:24
Torrentezés nagy tételben: több száz milliós be nem fizetett jogdíjjal. A Ceglédi Járási Ügyészség szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok különösen
nagy vagyoni hátrányt okozó megsértésének bűntette miatt emelt vádat négy férfival szemben, akik torrent oldalukra jogsértő módon jelentős mennyiségű filmet töltöttek fel és a vonatkozó jogdíjak megfizetése nélkül tették lehetővé a filmek letöltését vagy megtekintését.
veroniq - 2016.01.08. 10:03
Rovatunk támogatója a JANIK Autósiskola.- Olvasónktól származó információink szerint ma reggel az igen csúszós útpályán a Volán egyik buszjárata nem tudta bevenni a kanyart a Nagykőrösi út végén, és nekicsúszott a sarki üzletház falának. Úgy tudjuk a baleset szerencsés kimenetelű volt, nem történt személyi sérülés, és jelentős anyagi kárról sem tudunk. Ugyanakkor meglehetősen ijesztő látványt nyújtott az „ elszabadult „ busz.
veroniq - 2016.01.08. 09:00
veroniq - 2016.01.07. 19:21
Az újból megnyitott PÉK MIntabolt előtt január 8-án
pénteken kabalafigura várja az érdeklődőket!
Reggel 7.30-tól 10.30 ig
Lehet vele közös fényképet is készíteni!
A bolt a Szolnoki út- Hunyadi út sarkán található!
Várják kedves vásárlóikat sok- sok szeretettel!
veroniq - 2016.01.07. 19:19
A kormány a múlt évi utolsó – december 29-ei – ülésén előirányzat átcsoportosítást hajtott végre, s ezzel 130 település önkormányzatának egyszeri támogatásáról döntött. Cegléd kiemelkedő összegű támogatást kiérdemlő helységként 500 millió forintot kapott az idei költségvetésébe. A pénz „pántlikázott”, ugyanis azt útépítésre, fürdőfelújításra és a hulladék közszolgáltatás feltételeinek biztosítására fordíthatja az önkormányzat.
Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények