A közelmúltban az Szolnoki Full Contact Team versenyzőiről esett szó a Szolnok TV műsorában. Ebben a sportegyesületben több abonyi remek karatés tehetség is sportol. Ők is hírét viszik városunknak. Nézzék ezt a kis videófelvételt olyan szeretettel, ahogyan edzőik egyengetik a gyerekek pályafutását a szomszád városban. LŐVE
Egyre jobban tejed a ZUMBA, megfertőzi a kistérség láynait, asszonyait. Az almúlt héten szombaton, július 5-én, Törtelen a focipályán készítette el a "CsutkaZumba" 4 Csoportja a saját kis "WE are ONE" videóját. Jázskarajenő, Abony, Törtel és Kocsér Zumbásaival, egy nyílt forgatás keretén belül. Íme, mindebből egy csipet képes ízelítő. Ha Ön is kedvet kapott, vegyen részt a ZUMBA órákon, minden felsorolt településen lehetősége van rá! Figyelje hirdetéseinket!
veroniq - 2014.07.07. 16:07
Rovatunk támogatója a JANIK Autósiskola, tanfolyamok indulnak július 18-án! - Olvasónk meséli: / Képünk csak illusztráció. /
" Kedves Abonyi Anyukák! Ma reggel történt, gondoltam megosztom veletek...
A 100-asba mentem, a ház mellett haladva gyereksìràst hallottam, gondoltam fentről jön valamelyik lakásból....elintéztem a dolgom, még a Peze-ben is, tehát kb negyed óra eltelt és visszafelé menet a kocsihoz még mindig hallottam a sírást mire rájöttem, hogy az egyik autóból jön, ami a 100-as mellett állt....ami viszont megdöbbentő, hogy a kisgyerek EGYEDÜL volt!! A hideg szaladgál még most is rajtam és remeg kezem lábam....
veroniq - 2014.07.07. 11:09
Lapinformációink szerint Abonyban az ABOKOM ügyvezetőjének nem adnak prémiumot, nem úgy, mint nagykőrösi megfelelőjének. A KÖVA- KOM Zrt igazgatója ugyanis háromhavi fizetésének megfelelő prémiumot kapott, erről a fideszes többségű önkormányzati képviselő testület döntött. Igaz, hogy a prémiumfeltételek csak félig teljesültek, de ennek ellenére 1,35 millió forintot kap a vezér. Erről szól több mai országos híradás is. A HH online ezt már korábban megírta.
Rovatunk támogatója a JANIK Autósiskola.- Olvasónk ma délután fél hat környékén számolt be midnerről, és arról, hogy az egyik gépkocsiba beszorult a vezető. A Katasztrófavédelem is közzétette a baleset tényét, melyet az alábbiakban olvashatnak. Ez az útszakasz halálszakasz, és sok emberéletet követelt már. Vigyázzanak magukra és egymásra az utakon!
Mint ahogyan beszámoltunk róka, a Corvin úton egy lámpatest hiányzott az utca elejéről, így a közeli nevelőotthonos ház lakói az éj leple alatt mindenféle nemkívánatos dolgot műveltek. A nyilvánosság ereje működött. Az ügyben Parti Mihály alpolgármester segítségét kértem, és meg is kaptuk, felszerelte a szolgáltató a várva várt lámpatestet. Abony város jegyzője is arról tájékoztatta lapunkat, hogy hamarosan elkészül a beruházás, és Balogh Pálnak is igaza lett. Lőn világosság!
Rovatunk támogatója Medveczkiné Tóth Edit PURINA Takarmány Kisáruháza.- A képen látható kislány cicus várja szerető gazdiját. Május 26-án született, egyelőre Szotyi névre hallgat. Ha valaki örökbefogadná, természetesen ingyen, akkor keresse Tóth Emesét, itt a facebookon, vagy hívja a következő telefonszámot: 06 30 200-7781
Az ABONETT KC női kézilabda csapata ezen a hét végén egy másik műfajú játékban remekelt, ezúttal Abádszalókon jártak egy rangos, tízcsapatos strandkézilabda tornán, ahonnan fényes ezüstéremmel térhettek haza... Képgaléria IDE kattintva, fotók: LŐVE és Peti
veroniq - 2014.07.06. 10:59
Rövidebb hírben már beszámoltunk erről a gaztettről, most következzék egy hosszabb rendőrségi közlemény.- Rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Ceglédi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya K. György 18 éves és K. Zsigmond 29 éves abonyi lakosok ellen.
A rendelkezésre álló adatok szerint a két férfi 2014. június 23-án a délutáni órákban az abonyi vasútállomás peronján tettleg bántalmazta a sértettet, majd egyikük kitépte az idős nő nyakában lévő nyakláncot.
Az abonyi polgárőrök, a MiAbonyunk és a nagykőrösi lakos által megmentett négy kiskutya története ma este az RTL és a TV 2 műsorában is látható lesz. Az országos TV stábok pillanatokon belül megérkeznek Abonyba, hogy a szívhez szóló, szép történetet megörökítsék az utókor, az egész ország számára. Az ártatlan ebeket a MÁV WC-ből mentették ki az abonyi polgárőrök, a MiAbonyunk összeszervezte a mentést, majd az örökbeadást is.
Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények