Az abonyi gyermekgyilkosság helyszíne egyre jobban hasonlít már egy kísértetházhoz. Erre hívta fel figyelmemet Olvasónk. Bár az abonyiak számára nagyon fájdalmas ez az eset, és nyilván a helyszín is mély sebeket feszeget az ismerősök körében, mégis tisztelettel kérem a jelenlegi tulajdonosokat, hogy tegyék azt rendbe, mert a látvány egyre hátborzongatóbbá kezd válni.
veroniq - 2014.06.13. 20:44
A Budakörnyéki Járási Ügyészség halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt emelt vádat az ellen a férfi ellen, aki 2013 októberében Cegléden egy éjszakai száguldozás során okozott balesetet úgy, hogy az két fiatal lány halálához vezetett. A tápiószőlősi férfi 2013 októberében egy szombat éjszakai buli után, a hajnali órákban Cegléd lakott területén, a Külső-Jászberényi úton a megengedett sebességet erőteljesen túllépve, mintegy 85-90 km/h sebességgel száguldott egy Opel Astra személygépkocsival.
Kedves Vásárlóink! A nagy melegre való tekintettel szerdán
és csütörtökön 12 és 14 óra között elmegyünk és
lehűtjük magunkat! Délután 14 órakor nyitunk!
Ennek ellenére akcióink tartanak!
Katt a címre!
Abony város önkormányzata az alábbiakban közzétett utcákat renoválja a közeljövőben, erről a képviselő testület döntött. A munka értéke mintegy 400 millió forint lesz, erre azért van lehetőség, mert a kormányzat elengedte a város adósságát, és lett pénzmaradvány, melynek egészét nem használják fel. A munkálatok várhatóan két hónap múlva kezdődnek meg, előtte jön a tervezés és a közbeszerzés.
A cikket a Ceglédi Panoráma ajánlotta.- AZ ECHO Tv legutóbbi adásában Nagykőrösre látogatott el, ugyanis keresik Magyarország legszebb települését. Mint ajánlójukban írják, "a vásár Nagykőrösön koránt sem azt jelenti, mint az ország többi részén. Nem pusztán néhány kofa a helyi focipályán maréknyi baromfival és egy-két malaccal. Nagykőrösön a vásárt nem veszik félvállról, itt annyi ember árulja a portékáit, amennyivel országokat lehet elfoglalni.
Rovatunk támogatója a JANIK Autósiskola- Felhívásunkra, mely szerint rosszul parkoló gépjárművek képeinek beküldését kértük, sok képet kaptunk, és még mindig nincs vége.
A kis egosita egyszerre négy helyet foglal....
Rovatunkat a JANIK Autósiskola támogatja- Kedves Olvasónk meséli, hogy hetente akár több alkalommal is előfordul koccanásos baleset a Mátyás király út- Nagykőrösi út sarkán. A kereszteződés eleve szerencsétlen csomópont, tetézi a gondot, hogy gyakorlatilag a senki földje, mert az egyik önkormányzati, a másik pedig közútkezelői tulajdon. A képen jól látható a szinte már észrevehetetlen, halovány rózsaszínre színeződött, lombok közt megbúvó STOP tábla, mely jelentős balesetforrást jelent. Aki nem ismerős erre, gyakran észre sem veszi.
Hálásan köszönjük az illetékeseknek a gyors megoldást és intézkedést, melynek során a piac előtti placcon renoválták a vélhetően a buszok nagy súlyától beszakadt aknafedeleket. Ha minden igaz, akkor ez már tartós lesz! Mutatom képekkel Előzó cikkünk IDE kattintva
A Pest Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központja
2014. június 19-én 9–12 óra között
ÁLLÁSBÖRZÉT
rendez
a Kossuth Művelődési Központ és Könyvtárban
(2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a)
a TÁMOP 1.1.4. „Munkerő-piaci program a hátrányos helyzetűek foglalkoztatásáért a Közép-magyarországi Régióban” elnevezésű kiemelt projekt keretében.
Álláslehetőségek közvetlenül a munkáltatóktól, ahol akár azonnal személyesen is megismerheti leendő munkáltatóját.
Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények